گریتینگ فایبرگلاس

گریتینگ فایبرگلاسگریتینگ فایبرگلاس و کانال پیش ساخته پارکینگی

• کد: CAN10BN     • ساخت فرانسه  • عرض: ۱۳ سانتیمتر     • ارتفاع: ۱۱ سانتیمتر   • طول: یک متر     • کلاس مقاومت وزنی: B125

گریتینگ فایبر گلاس نیکول با مقاومت دوازده و نیم تن به ازای هر محور خودرو، گزینه ی مناسبی برای پارکینگ ها می باشد. این گریتینگ به همراه کانال پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد و در هر ۵۰ سانتیمتر به صورت ضربدری از دو نقطه روی بدنه ی کانال با پیچ های فلزی، فیکس می شود. این امر باعث می شود که در اثر عبور اتومبیل از روی کانال، گریتینگ سر جای خود باقی بماند و ایجاد صدا نکند.

کاربردهای گریتینگ فایبرگلاس

در تمامی پارکینگ ها، کف کارخانجات و فضاهایی که تردد ترافیکی داریم، می توان از این نوع گریتینگ کانال استفاده نمود. این مدل علاوه بر مقاومت وزنی بسیار بالا، در برابر حرارت و مواد شیمیایی نیز کاملا مقاوم است.

البته لازم به ذکر است، مقاومت وزنی گریتینگ فایبرگلاس تنها زمانی تامین می شود که به همراه کانال پیش ساخته پلاستیکی مورد استفاده قرار گیرد. در صورت استفاده از گریتینگ به تنهایی، روی نشیمن گاه بتنی با سنگی و یا روی نبشی های فلزی، با توجه به فیکس نبودن گریتینگ روی بدنه ی کانال، در اثر عبور و مرور، گریتینگ سریعاً آسیب می بیند و غیر قابل استفاده خواهد بود.

کاربردهای گریتینگ فایبرگلاس


مشخصات کانال پیش ساخته can10bn

کانالی که با این نوع گریتینگ مورد استفاده قرار می گیرد از جنس پلی پروپیلن با عرض ۱۳۶ میلیمتر و ارتفاع ۱۱۵ میلیمتر می باشد. این کانال در ماژول های یک متری به صورت نری – مادگی ، در طول های دلخواه قابل استفاده است. لازم به ذکر است در صورت نیاز در انتهای کار می توان کانال را از نقطه ی دلخواه برش داد و از قطعه ی ته بند (اندکپ) به عنوان مسدود کننده ی انتهایی آن استفاده نمود. کانال پیش ساخته مدل can10bn قابلیت تعبیه ی خروجی کف ، انتهایی و جانبی را در سایزهای ۱۰۰ و ۱۱۰ میلیمتر داراست.

ابعاد کانال و گریتینگ


 

در ویدئوی زیر با گریتینگ فایبر گلاس ( کامپوزیتی ) نیکول به همراه کانال پیش ساخته can10bn ، بیشتر آشنا می شویم:


لینک های مرتبط: ” گریتینگ غیر فلزی

به اشتراک بگذارید...