گریتینگ استخر

گریتینگ استخرگریتینگ استخر استاپر دار

• کد: ۵۲۱۰۰۱     • ساخت ایتالیا  • عرض: ۲۰ سانتیمتر     • ضخامت لبه: ۲ سانتیمتر   • طول: دلخواه

گریتینگ استخر ۵۲۱۰۰۱ ساخت شرکت گریتینگ سازی تویین ایتالیا (TWIN) دارای استاپر برای جلوگیری از لیز خوردگی در لبه ی استخر و دارای قابلیت انحنا برای استخرهای بیضی ، دایره ای و یا دارای خطوط منحنی می باشد. جنس بدنه ی این گریتینگ پلی پروپیلن و جنس استاپرهای آبی رنگ روی آن الاستومر ترمو پلاستیک ( TPE ) آنتی باکتریال است. قطعات این گریتینگ با یک عدد پین میانی به یکدیگر متصل می شوند و در طول دلخواه مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل هم برای فضاهای خارجی در مجاورت نور آفتاب مناسب است، هم برای استخرهای سرپوشیده. همچنین در برابر کلر و مواد شوینده نیز کاملاً مقاومت دارد.

نحوه اجرای گریتینگ در استخرها

برای درست کردن کانال زیرین گریتینگ دو روش وجود دارد:

۱- استفاده از کانال پیش ساخته:

در صورتی که خطوط مستقیم داشته باشیم و استخر ما گرد یا بیضی نباشد، می توان از کانال های پیش ساخته به عنوان آبرو استفاده نمود. که این روش به صرفه تر و سریع تر خواهد بود.

گریتینگ استخر و کانال پیش ساخته

۲- اجرای کانال به روش سنتی:

همچنین در صورتی که خطوط پلن کانال آبرو دور استخر به صورت منحنی باشد، می توان کانال را به روش سنتی با مصالح بنایی ساخت. لبه ی سنگ یا سرامیک دو طرف می بایست دو سانتیمتر نشیمن گاه داشته باشد تا به صورت نبشی، گریتینگ را نگه دارد. همچنین باید به این نکته توجه داشت که عرض کانال ساخته شده ، در تمام طول کار، با عرض گریتینگ مورد استفاده یکسان باشد.

مزایای گریتینگ استخر ۵۲۱۰۰۱

استاپرها: قطعات لاستیکی نرمی که روی این گریتینگ با طراحی بسیار زیبا قرار گرفته است، از لیز خوردن پا در لبه ی استخر جلوگیری می کند. لازم به ذکر است متاسفانه شرکت هایی اقدام به تولید گریتینگ های تقلبی مشابه با گریتینگ تویین نموده اند که به هیچ عنوان کیفیت این مدل را نداشته و دانه های آبی رنگ روی آن بسیار خشک است. در هنگام خرید دقت فرمایید که روی بدنه ی گریتینگ عبارت MADE IN ITALY حک شده باشد.

– آنتی باکتریال: فضای استخر یک محیط بهداشتی بوده و رعایت نظافت و نکات بهداشتی در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که با توجه به مرطوب بودن محیط، باکتری ها به آسانی می توانند روی قطعات پلاستیکی رشد کنند و تکثیر شوند و زمینه ی عفونت های قارچی پوست انسان را فراهم آورند. این گریتینگ با تکنولوژی منحصر به فرد به کار رفته در آن، کاملاً آنتی باکتریال بوده و باکتری روی بدنه ی آن امکان حیات ندارد.

– قابلیت انحنا: طراحی پین های این گریتینگ کمک می کند که علاوه بر حفظ استحکام و یکپارچگی گریتینگ، قابلیت انحنا در آن نیز حتی تا شعاع بسیار کم ، مقدور باشد. به عنوان مثال انحنای این گریتینگ می تواند دور یک جکوزی گرد کوچک را پوشش دهد.

گریتینگ جکوزی

 

به اشتراک بگذارید...