قیمت گریتینگ گالوانیزه

برای محاسبه قیمت گریتینگ گالوانیزه دو روش معمول در بازار وجود دارد:

۱ – محاسبه قیمت گریتینگ گالوانیزه بر اساس وزن

زمانی که شما گریتینگ را به صورت سفارشی خریداری می کنید، یعنی برای یک طول و عرض مشخص به کارگاه های گریتینگ سازی ، محصول مورد نظرتان را سفارش می دهید. قیمت گریتینگ گالوانیزه بر اساس وزن آن و به صورت کیلویی تعیین می شود. وزن گریتینگ به موارد زیر بستگی دارد:

– فاصله ی چشمه های گریتینگ ( هر چه کمتر باشد وزن گریتینگ بالاتر است )
– ضخامت ( ارتفاع ) گریتینگ که مقاومت وزنی آن را تعیین می کند.
– عرض گریتینگ که بر مبنای عرض کانال آب موجود در پروژه سفارش داده می شود.

قیمت گریتینگ گالوانیزه

قیمت گریتینگ گالوانیزه

۲ – محاسبه قیمت گریتینگ گالوانیزه بر اساس متراژ

هنگامی که از گریتینگ به عنوان پوشش کانال هدایت آب استفاده شود، قیمت آن بر اساس متر طول تعیین می شود. گریتینگ های مخصوص کانال آب در ماژول های ۵۰ سانتیمتری و یک متری عرضه می شوند. در مدل های پی وی سی ، پلی آمید و چدن ، طول گریتینگ ۵۰ سانتیمتر و در مدل های استیل ، پلی پروپیلن و گالوانیزه ، طول گریتینگ ها یک متر می باشد.

قیمت گریتینگ گالوانیزه پیش ساخته

قیمت گریتینگ پیش ساخته

گریتینگ های گالوانیزه پیش ساخته در دو تیپ شیاری ( نرده ای ) و مشبک عرضه می شوند. گریتینگ های شیاری در حقیقت یک ورق خم خورده و پانچ شده هستند که برای تردد عابرین پیاده طراحی شده اند و امکان عبور اتومبیل و یا لیفتراک از روی آنها وجود ندارد. گریتینگ های مشبک که به صورت تسمه در نیم تسمه عرضه می شوند، در کلاس مقاومتی b125 تا دوازده و نیم تن تحمل بار دارند و می توان در کف پارکینگ ها و یا سوله کارخانجات از آنها استفاده نمود. البته برای رمپ پارکینگ و فضاهایی که تردد بالا دارند و یا ماشین سنگین عبور می کند بهتر است از گریتینگ های کلاس مقاومتی C250 استفاده شود که به نسبت گریتینگ گالوانیزه ، قیمت بالاتری دارند.

قیمت گریتینگ گالوانیزه شیاری

قیمت گریتینگ گالوانیزه شیاری

لینک های مرتبط: ” ورق گریتینگ ” , ” وزن گریتینگ ” , ” کفشور چدنی