نمایندگی گریتینگ

گروه راتین نمایندگی فروش گریتینگ از سه شرکت معتبر اروپایی را در ایران دارا می باشد:

نمایندگی فروش گریتینگ و کانال از نیکول فرانسه

شرکت نیکول فرانسه (nicoll) یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان اروپایی در زمینه محصولات ساختمانی می باشد. تمرکز فعالیت این شرکت بیشتر روی محصولاتی ست که در حوزه هدایت آب و در ساختمان های مسکونی کاربرد دارند. در حال حاضر گروه محصولاتی که تولید این شرکت بوده و در ایران موجود می باشند، عبارت است از:

– انواع گریتینگ  کانال پیش ساخته هدایت آب
– انواع گاتر ( ناودان پیش ساخته UPVC )
کف شور خطی و نقطه ای
– منهول یا دریچه بازدید پلی اتیلن با گریتینگ UPVC

نمایندگی گریتینگ

نمایندگی گریتینگ نیکول


نمایندگی فروش گریتینگ و کانال از هاراتون آلمان

آب را هدایت کنید ، زیبا و مطمئن! شرکت هاراتون آلمان ( hauraton ) سال هاست که به صورت تخصصی روی کانال های پیش ساخته هدایت آب و انواع گریتینگ صنعتی فعالیت می نماید. تمرکز فعالیت این شرکت روی محصولاتی است که در پروژه های سنگین صنعتی ، تجاری و عمومی کاربرد دارند. انواع کانال پیش ساخته با گریتینگ پلی آمید ، گالوانیزه ، چدن و … انواع ترش باکس مخصوص همین کانال ها و دریچه های دسترسی با گریتینگ فلزی، از جمله محصولات هاراتون آلمان می باشند.

نمایندگی گریتینگ

نمایندگی گریتینگ هاراتون


نمایندگی فروش گریتینگ استخری تویین

بین محصولات نیکول فرانسه و هاراتون آلمان گریتینگ های قابل انعطاف مناسب برای استخرهای شنا موجود نیست. از این رو با اخذ نمایندگی فروش شرکت گریتینگ تویین ایتالیا ( twin ) سعی می نماییم که سبد کاملی از کالاهای مرتبط با حوزه ی جمع آوری و هدایت آب های سطحی را ارائه کنیم. گریتینگ های استخری تویین بهترین گزینه برای دور استخرهای شنا، جکوزی و زیر دوش های می باشند.

نمایندگی گریتینگ

نمایندگی گریتینگ استخری تویین


 

لینک های مرنبط: ” گریتینگ و کانال ” , ” کف شور خطی ” , ” گاتر دور استخر ” , ” قیمت گاتر ” , ” کفشور چدنی پشت بام