گریتینگ کامپوزیتی

گریتینگ کامپوزیتیگریتینگ کامپوزیتی و کانال پیش ساخته هدایت آب هاراتون

• کد: ۴۷۰۶۲     • ساخت آلمان  • عرض: ۱۶ سانتیمتر     • ارتفاع: ۷٫۵ سانتیمتر   • طول: یک متر     • کلاس مقاومت وزنی: C250

گریتینگ کامپوزیتی ۴۷۰۶۲ با تکنولوژی FIBERTEC ، یعنی استفاده از الیاف شیشه در ساختار پلی آمید، تا ۲۵ تن به ازای هر محور خودرو مقاومت وزنی دارد. این محصول ساخت شرکت گریتینگ هاراتون آلمان بوده و به همراه کانال پیش ساخته مخصوص آن عرضه می گردد. این مدل برای جمع آوری و هدایت آب های سطحی کف محوطه های ماشین رو، مثل پارکینگ های طبقاتی مناسب است. با توجه به پیچ شدن گریتینگ به بدنه ی کانال، هنگام عبور اتومبیل در رمپ پارکینگ از روی آن، هیچ گونه صدایی ایجاد نمی شود و همین امر عمر مفید گریتینگ را بالا می برد .

مزایای گریتینگ کامپوزیتی

در شرایط آب و هوایی گرم و مرطوب، گریتینگ های کامپوزیتی بهترین گزینه اند. چرا که خوردگی و زنگ زدگی در این گریتینگ ها معنایی ندارد. همچنین پلی آمید ماده ای بسیار سبک ، مقاوم در برابر سرما، گرما و مواد شیمیایی است که آن را به انتخاب مناسبی برای فضاهای صنعتی مثل کارخانجات تبدیل می کند.

گریتینگ کامپوزیتی 47062

کامپوزیت چیست؟

کامپوزیت ( composite ) به معنای مرکب، یا ترکیبی در مورد گریتینگ ها به انواعی اشاره دارد که از مخلوط رزین و الیاف تشکیل شده اند. رزین می تواند از مواد مختلفی تهیه شود که در مورد کانال ۴۷۰۶۲ از ماده ی پلی آمید استفاده شده. و الیاف به کار رفته در این مدل نیز الیاف فایبر است. به طور کلی این روش در متریال مختلف مثل فایبرگلاس و … به منظور بالا بردن مقاومت وزنی و کاهش شکنندگی ، کاربرد دارد. مواد کامپوزیتی در صنعت کاربردهای گوناگونی دارند که از آن جمله می توان به ساخت مخازن FRP در صنعت تصفیه آب ، همچنین ساخت انواع پوشش ها در معماری و دکوراسیون داخلی ، اشاره نمود.

کانال پیش ساخته مدل ۴۷۰۶۲

این کانال با توجه به ارتفاع کم ، برای فضاهای دارای محدودیت کف سازی مناسب می باشد. در تصویر زیر ابعاد دقیق کانال ۴۷۰۶۲ را ملاحظه می فرمایید:

ابعاد کانال پیش ساخته 47062

گریتینگ کانال به کار رفته در این مدل نیز در لبه ها ۲ سانتیمتر ضخامت دارد، عرض گریتینگ ۱۶ و طول هر قطعه ۵۰ سانتیمتر است که در وسط هر قطعه به بدنه ی کانال پیچ می شود.


نمونه های کار شده برای گریتینگ کامپوزیتی مدل ۴۷۰۶۲

نمونه گریتینگ کامپوزیتی کار شده در محوطه سازی

نمونه گریتینگ کامپوزیتی در فضاهای شهری

گریتینگ کامپوزیتی در پارکینگ روباز

گاتر هاراتون

به اشتراک بگذارید...