فروش گریتینگ پلی آمید

فروش گریتینگفروش گریتینگ پلی آمید نیکول با مقاومت وزنی ۲۵ تن!

• کد: CDE10CN     • ساخت فرانسه  • عرض: ۱۳سانتیمتر     • ضخامت لبه: ۲ سانتیمتر   • طول: نیم متر

شرکت نیکول فرانسه، فروش گریتینگ جدید خود را آغاز نمود. این گریتینگ از جنس پلاستیک فشرده ( پلی آمید تقویت شده ) تا بیست و پنج تن به ازای هر محور خودرو مقاومت وزنی دارد. این گریتینگ می تواند به همراه کانال های پیش ساخته در ارتفاع ۵ ، ۶ و ۱۱/۵ سانتیمتر مورد استفاده قرار گیرد. در پارکینگ های عمومی و یا رمپ پارکینگ های مسکونی که دائماً تردد اتومبیل داریم، یکی از بهترین گزینه ها گریتینگ جدید نیکول یعنی CDE10CN است. بعد از گریتینگ GR77 که جنس آن UPVC بود و به عنوان پر فروش ترین محصول نیکول در محوطه های داخلی پارکینگ ها مطرح شد، حالا نوبت به یک محصول پرفروش دیگر، اینبار برای رمپ و محوطه های پر تردد رسیده است..

کانال هایی که همراه با این گریتینگ به فروش می رسند:

۱- کانال CAN177

عرض کانال : ۱۳۶ میلیمتر

ارتفاع کانال : ۱۱۵ میلیمتر

طول کانال : یک متر

زمانی که محدودیت کف سازی نداشته باشیم، می توانیم از این مدل به همراه گریتینگ کانال پلی آمید نیکول استفاده کنیم. این کانال دارای قابلیت تعبیه خروجی از کف ، انتها و جانب را دارد. سایزهای خروجی می تواند به ترتیب ۶۳ ، ۸۰ ، ۹۰ ، ۱۰۰ یا ۱۱۰ باشد. ماژول های این کانال به صورت نری و مادگی به یکدیگر متصل می شوند و در درز بین آنها برای آب بندی می توان از چسب پلی اورتان استفاده نمود که توسط این مجموعه همراه با کانال به فروش می رسد.

فروش کانال پیش ساخته با گریتینگ

۲- کانال CAB773

عرض کانال : ۱۳۶ میلیمتر

ارتفاع کانال : ۶۰ میلیمتر

طول کانال : نیم متر

وقتی محدودیت کف سازی داشته باشیم می توانیم از این مدل کانال استفاده کنیم. این مدل هم مانند CAN177 تمام قابلیت های ذکر شده را داراست. همچنین این کانال ها بدون نیاز به قطعه ی جانبی، می توانند به صورت L یا T به یکدیگر کراس شوند.

کانال کم عمق

۳- کانال CAB133A

عرض کانال : ۱۳۶ میلیمتر

ارتفاع کانال : ۵۵ میلیمتر

طول کانال : یک / سه متری

کانال سه متری نیکول

تفاوت این کانال با کانال CAB773 این است که طول های موجود برای این مدل ، یک متری و سه متری می باشد که به وسیله ی قطعه ی جانکشن ( واسطه اتصال ) قطعات این کانال به یکدیگر متصل می شوند. همچنین برای اتصال به صورت L یا T نیاز به یک قطعه ی جداگانه است.

مزیت کانال CAB133 نسبت به سایر کانال ها در این است که امکان تعبیه خروجی در هر نقطه ی دلخواه آن وجود دارد. قیمت گریتینگ پلی آمید به همراه این مدل نیز نسبت به سایر مدل های کلاس وزنی C250 ، مناسب تر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش راتین گریتینگ تماس حاصل فرمایید.

لینک های مرتبط:

شرکت گریتینگ

به اشتراک بگذارید...