گریتینگ استیل

گریتینگ استیلگریتینگ استینلس استیل ۳۱۶

• کد: GDR10AHI     • ساخت فرانسه  • عرض: ۱۳ سانتیمتر     • ضخامت لبه: ۲ سانتیمتر   • طول: یک متر     • کلاس وزنی: A15

در فضاهای لوکس مثل آشپزخانه ی هتل ها، سرویس های بهداشتی مجتمع های تجاری، ورودی برج ها و … برای جمع آوری و هدایت آب های سطحی حاصل از بارندگی یا شستشو، نیاز به یک سیستم خطی می باشد. به عنوان درپوش کانال خطی هدایت آب، یکی از گزینه ها گریتینگ استیل است. گریتینگ GDR10AHI ساخت نیکول فرانسه علاوه بر طراحی و زیبایی منحصر به فردش، به دلیل متریال بسیار با کیفیتی که در ساخت آن استفاده شده یعنی استیل ۳۱۶ ضد اسید، از عمر مفید و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

تفاوت گریتینگ استیل ۳۱۶ با گریتینگ های ۳۰۴

فولاد زنگ نزن یا همان استینلس استیل به تیپ های مختلفی دسته بندی می شود که استیل ۳۱۶ و ۳۰۴ از پرکاربردترین آنها در صنایع مختلف است. استیل ۳۱۶ به نسبت ۳۰۴ قیمت بالاتری دارد و این اختلاف قیمت به دلیل مقاومت بالای آن در برابر خوردگی ، اسید و عملکرد بهتر در درجه حرارت های بالاست. وقتی بخواهیم از ورق های استیل در ساخت گریتینگ فلزی استفاده کنیم، به دلیل مجاورت دائم احتمالی آن با شرایط جوی و محیطی، مواد شیمیایی مثل شوینده ها و … همچنین تردد دائم از روی گریتینگ ها، بهترین گزینه استیل ۳۱۶ می باشد.


کانال های پلیمری که می توان با گریتینگ استیل نیکول به کار برد عبارتند از:

can177 : عرض ۱۳ در ارتفاع ۱۱/۵ سانتیمتر

cab773 : عرض ۱۳ در ارتفاع ۶ سانتیمتر

cab131a : عرض ۱۳ در ارتفاع ۵/۵ سانتیمتر


تیپ های مختلف گریتینگ استیل نیکول

در تصویر زیر طرح های مختلف گریتینگ های استیل نیکول را مشاهده می فرمایید که در حال حاضر مدل GDR10AHI در ایران موجود می باشد و باقی طرح ها به صورت سفارشی قابل تولید و واردات است.

انواع گریتینگ های استیل

لینک های مرتبط: ” ورق گریتینگ


متاسفانه به دلیل تحریم ها این مدل گریتینگ و کانال در حال حاضر به ایران وارد نمی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه گریتینگ استیل در وب سایت جدید شرکت بازدید فرمایید و یا با شرکت تماس حاصل نمایید.

به اشتراک بگذارید...