گریتینگ ورق گالوانیزه

ورق گریتینگگریتینگ ساخته شده از ورق گالوانیزه

• کد: GDR10AP     • ساخت فرانسه    • عرض: ۱۳ سانتیمتر     • ارتفاع لبه ها: ۲ سانتیمتر   • طول: یک متر

ورق گریتینگ گالوانیزه نیکول به صورت خم خورده و پانچ شده برای فضاهای با تردد عابرین پیاده مناسب می باشد. ورق این گرتینگ بعد از خم کاری و سوراخ کاری به روش گالوانیزه گرم ، روکش شده و در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد. برای نشیمن گاه این مدل،  می توان از کانال های پیش ساخته مخصوص این مدل در ارتفاع ۵ ، ۶ و یا ۱۱ سانتیمتر استفاده نمود، همچنین می  توان کانال را به صورت دستی با مصالح بنایی مثل سنگ یا سرامیک ایجاد کرد و در دو طرف یک نشیمن گاه به صورت نبشی ۲*۲ تعبیه نمود تا گریتینگ روی آن بنشیند. این مدل برای فضاهایی مثل بام، تراس، روف گاردن و تمامی نقاط مشابه که عابرین پیاده تردد دارند، می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

ورق گریتینگ GDR10AP چه استانداردهایی دارد؟

گریتینگ نیکول طبق استاندارد EN1433 اروپا ، در کلاس مقاومت وزنی A15 قرار می گیرد. تمامی گریتینگ هایی که موفق به دریافت این استاندارد در کلاس مقاومتی A15 می شوند، تا یک و نیم تن تحمل بار دارند. همچنین این گریتینگ دارای گواهینامه ی بین المللی کیفیت CE نیز می باشد. مشخصات مربوط به استاندارد، شرکت سازنده و گواهی CE روی ورق گریتینگ گالوانیزه نیکول هک شده است.

ورق گریتینگ

ورق گریتینگ


مشخصات کانال های پیش ساخته مناسب گریتینگ GDR10AP

کانال های پیش ساخته CAB131A ، CAB773 و CAN177 با عرض ۱۳ سانتیمتر و ارتفاع متغیر ۵ ، ۶ و ۱۱ سانتیمتری، به همراه گریتینگ ساخته شده از ورق GDR10AP قابل استفاده می باشند. این کانال ها از کف با سایز ۶۳ ، ۸۵ ، ۹۰ ، ۱۰۰ و ۱۱۰ قابلیت تعبیه خروجی فاضلاب را دارند.

کانال پیش ساخته CAB773

کانال پیش ساخته CAB773

کانال پیش ساخته CAB131A

کانال پیش ساخته CAB131A

کانال پیش ساخته CAN177

کانال پیش ساخته CAN177

قطعه خروجی فاضلاب از کف

قطعه خروجی فاضلاب از کف


در ویدئوی زیر با نحوه خم کاری ورق گالوانیزه در کارخانه ، توسط دستگاه خم کاری ورق فلزی ، آشنا می شویم:

به اشتراک بگذارید...