رینگ لایت آرایشگاهی

رینگ لایت آرایشگاهی نکسوس یک محصول سفارشی ساخت ایتالیا می باشد که برای عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای در محیط بسته مثل آرایشگاه طراحی شده است. این رینگ لایت را می توان در آتلیه، آرایشگاه، مزون، گالری، مطب و هر جا که نیاز به یک نور نرم، پر قدرت و بدون سایه داشته باشیم، به کار برد. از ویژگی های رینگ لایت حرفه ای نکسوس می توان به قدرت فوق العادۀ ۲۰۰ واتی و دکوراتیو بودن آن اشاره نمود. رینگ لایت آرایشگاهی نکسوس امکان انتخاب رنگ بدنه متناسب با طراحی فضای مورد استفاده را نیز دارد. بدنۀ این مدل خاکستری رنگ می باشد.

رینگ لایت نکسوس

رینگ لایت آرایشگاهی نکسوس با قدرت فوق العادۀ ۲۰۰ واتی، از جمله محصولات بسیار پرفروش این شرکت می باشد. این رینگ لایت در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می شود که در حال حاضر رنگ خاکستری نیز به سبد محصولات این شرکت اضافه شده است و برای آرایشگاه ها و مطب زیبایی می توان از این رنگ بهره برد.. از جمله مزایای محصولات شرکت نکسوس ایتالیا، سفارشی بودن محصولات آن شرکت است. گروه راتین با بررسی نیاز بازار و سلیقه مشتری، بهترین و مقرون به صرفه ترین پکیج ها را سفارش داده و به بازار ایران عرضه می نماید. رینگ لایت آرایشگاهی نکسوس مدل HS200W از جمله محصولاتی ست که با بررسی دقیق بازار و نیاز مشتری وارد ایران گردیده است. این رینگ لایت در مقایسه با محصولات موجود در بازار قیمت مناسبی داشته و کیفیت و ویژگی های به مراتب بالاتری داراست. کارایی، زیبایی، کیفیت و قیمت مناسب در کنار هم، یک محصول بدون رقیب را پدید آورده اند. از اینرو نکسوس HS200W برای تمامی کاربری ها بهترین گزینه به حساب می آید.

رنگ بدنه

رنگ بدنه رینگ لایت نکسوس

یکی از ویژگی های محصولات نکسوس، امکان سفارش به درخواست مشتری می باشد. یکی از مواردی که به سلیقۀ مشتری و به صورت سفارشی تأمین می گردد، رنگِ بدنۀ رینگ لایت است. با توجه به طراحی و کاربری محل مورد استفاده، می توان رنگ دلخواه را سفارش داد. به عنوان مثال در آتلیه، مطب، آرایشگاه یا هر فضایی که از رینگ لایت استفاده می کنیم، برای زیبایی بخشیدن به طراحی داخلی، می توانیم رنگ متناسب را انتخاب کنیم. در حال حاضر رنگ های مشکی، سفید، خاکستری، طرح چوب و طرح سِمِنت، قابل سفارش است. به زودی طرح ها و رنگ های مختلف و امکان سفارش رنگِ دلخواه مشتریان نیز فراهم می گردد. از دیگر ویژگی های رینگ لایت جدید نکسوس می توان به ریموت با قابلیت تنظیم دمای نور بین سفید و زرد، همچنین تنظیم شدت نور، حالت استندبای یا شب و … اشاره نمود. یکی دیگر از مزایای رینگ لایت آرایشگاهی نکسوس، قدرت فوق العادۀ ۲۰۰ واتی آن است. در رینگلایتهای معمولی که نهایتاً تا ۹۶ وات قدرت دارند، می بایست برای عکاسی یا اموری مثل آرایشگری، رینگ لایت را به صورتِ شخص نزدیک نمود که این امر ممکن است دست و پا گیر و آزاردهنده باشد. رینگ لایت آرایشگاه نکسوس با توجه به شکل طراحی کاسه ای و پرتاب نور بالا، از فاصلۀ دور نیز می تواند نور مناسب را برای آرایشگری یا عکاسی تأمین نماید.

سه پایه °۳۶۰

سه پابۀ ارائه شده برای رینگ لایت نکسوس قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را دارد می باشد. این سه پایه را می توان در ارتفاع ۸۱ الی ۱۸۴ سانتیمتر تنظیم نمود. جنس پایه ها از آلومینیم بوده و در عین سبکی، استحکام لازم برای تحمل وزن ۳ کیلیوگرم را به راحتی داراست. سه پایه رینگ لایت به آسانی جمع شده و در کیف مخصوص حمل جای می گیرد. در هنگام تنظیم ارتفاع سه پایه توسط دستگیره، حتماً کاسۀ رینگ لایت را از آن باز کنید، سپس ارتفاع را تنظیم نموده و مجدداً کاسه را رویِ سه پایه قرار دهید. پایه از سه قطعه تشکیل ‌شده است که با یک قفل گیره‌ای باز و بسته می‌شوند. یک قطعه‌ی لاستیکی برای ثابت نگه‌داشتن آن، زیر پایه‌ها تعبیه ‌شده است که از سرخوردن جلوگیری می‌کند. همینطور برای حمل و جابه جایی آسان در هنگام عکاسی یا فیلمبرداری، یک دستگیرۀ پلاستیکی در قسمت بالایی این سه پایه طراحی شده است که جابه جایی رینگ لایت را آسان می کند. این سه پایه به آسانی قابلیت تغییر زاویۀ نوردهی به صورت افقی و عمودی را در تمامِ جهات داراست. در کاربری هایی مثل سالن آرایشگاه، نیاز به یک سه پایه با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و تنظیمات ارتفاع داریم تا بتوانیم به آسانی نور را در جهت و راستای مورد نظرمان روی صورتِ شخص تنظیم کنیم. از اینرو رینگ لایت آرایشگری نکسوس با سه پایه حرفه ای، یکی از بهترین گزینه ها برای آرایشگران می باشد.

سه پایه رینگ لایت