باکس و گریتینگ بازرسی

گریتینگ بازرسیدریچه بازرسی با گریتینگ چدنی

• کد: ۱۸۵     • ساخت آلمان   • عرض: ۳۰ سانتیمتر     • طول: ۳۰ سانتیمتر     • ارتفاع : ۳۰ سانتیمتر     • کلاس مقاومت وزنی : B125

گاهی برای بازرسی لوله هایی که در کف عبور کرده اند نیاز به یک دریچه بازرسی داریم و یا به عنوان مثال در کف یک پارکینگ امکان طراحی سیستم خطی برای جمع آوری و هدایت آب نیست. در این موارد می توان از باکس ۱۸۵ هاراتون با گریتینگ چدنی استفاده نمود. این باکس از چهار طرف امکان اتصال به لوله ی فاضلاب با سایزهای مختلف را دارا می باشد. همچنین داخل آن یک محفظه ی آشغالگیر طراحی شده است که به راحتی قابل برداشتن، تخلیه و جاگذاری مجدد می باشد..

مشخصات فنی باکس و گریتینگ بازرسی هاراتون

جنس بدنه ی باکس بازرسی پلی پروپیلن (PP) و جنس گریتینگ آن چدن داکتل با مقاومت وزنی دوازده و نیم تن به ازای تایر خودرو می باشد. این باکس از چهار طرف با سایزهای ۷۵ و ۱۱۰ قابلیت اتصال لوله ی فاضلاب را دارد. در صورتی که در لوله های فاضلاب کف گرفتگی ایجاد شده باشد از این باکس به عنوان دریچه بازرسی و رفع گرفتگی ، استفاده می شود.

ابعاد باکس بازرسی با گریتینگ چدنی

ابعاد باکس بازرسی با گریتینگ چدنی


کاربردهای باکس بازرسی با گریتینگ چدنی

از این باکس به عنوان آشغالگیر، دریچه بازرسی یا کف شور می توان در فضاهای مختلف از جمله، کف پارکینگ، محوطه فضای سبز ، کارخانجات ، موتورخانه و هر فضای دیگری که محدودیت کف سازی از نظر ارتفاع باکس نداشته باشیم ، استفاده کنیم. تفاوت این باکس با کفشورهای چدنی معمولی در ابعاد، تعداد خروجی های متعدد و داشتن سبد آشغالگیر است.

بازرسی - گریتینگ

بازرسی - گریتینگ

بازرسی - گریتینگ


کاتالوگ دریچه بازرسی با گریتینگ چدن

جهت دانلود کاتالوگ این محصول روی تصویر کلیک نمایید.

.

.

.

.

.

.

لینک های مرتبط: ” کفشور خطی ” , ” کفشور خطی پلیمری

به اشتراک بگذارید...